اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

اتمام عملیات برگشت پروازهای حج تمتع98 فرودگاه زنجان

با فرود آخرین پرواز حجاج زنجانی در ساعت 18:19 روز 28مرداد98 در این فرودگاه، انتقال حجاج زنجانی به کشور با موفقیت به سرانجام رسید.

اتمام عملیات برگشت پروازهای حج تمتع98 فرودگاه زنجان

به‌ گزارش روابط عمومی فرودگاه‌ زنجان ، محمد قاسمی مدیر فرودگاه زنجان در این رابطه  گفت : با فرود آخرین پرواز حجاج زنجانی ،که در ساعت 18:19روز 28مرداد98 نشست، عملیات انتقال حجاج زنجانی به کشور با موفقیت به اتمام رسید.

وی در ادامه گفت:خوشحالیم که با تلاشی که مجموعه مقامات استانی و فرودگاهی، بخصوص استاندار محترم زنجان، امام جمعه محترم زنجان و نمايندگان محترم زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي انجام دادند. مشکل اعزام حجاج زنجانی از فرودگاه زنجان حل شد.و با تلاش تمام ارگانهای دخیل در عملیات حج در این فرودگاه ، این پروازها با ایمنی و امنیت کامل انجام شد.

وی افزود:عملیات بازگشت حجاج استان زنجان  طی 4 روز انجام شد، که در اين مدت تعداد1464 زائر و حدود 42 تن بار همراه مسافر ،در قالب 10 كاروان و با 6 پروازایرباس 300  و 310 ایران ایر  وارد فرودگاه زنجان شدند.

قاسمی ضمن تشکر از همکاری  وتعامل سازنده  شرکت هواپیمایی ایران ایر با مسئولین فرودگاه گفت:که برای انجام این پروازها، شرکت ایران ایر16 پرواز( 12 پرواز رفت و برگشت  به سرزمین وحی و 4 پرواز رفت و برگشت داخلی فوق العاده) انجام داد.وی افزود بغیر از این 16 پروازایران ایر در این مدت،همکاران من به 48 پرواز مسافربری، غیر برنامه ای به نحو احسن خدمات ارایه کردند.

قاسمی ضمن اعلام خرسندی از عملیات رفت وبرگشت حج تمتع 98 افزود: كليه عوامل دست اندركار در مجموعه  فرودگاه و همچنین در خارج فرودگاه ، با تمام ظرفیت و به صورت شبانه روزی تلاش کردند که خدماتی در شان  زائرین و مستقبلین حجاج در این مدت به آنها ارائه دهند

زمان:
بازدید: 89
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان