اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و بنیاد علمی و آموزشی قلم چی

به‌منظور ترویج و توسعه فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در جامعه اسلامی و تلاش در جهت کاهش نابرابری‌های اجتماعی، کاهش فقر و محرومیت، تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد علمی و آموزشی قلم جی نمایندگی استان زنجان منعقد گردید.

امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و بنیاد علمی و آموزشی قلم چی

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: محور کار امداد توانمندسازی و ایجاد درامد باثبات بوده و تلاش در جهت قطع فقر بین نسلی است.

وی با اشاره به اینکه استضعاف فرهنگی بالاتر از استضعاف مادی است گفت: بیش از3 هزار و 700دانشجو و دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند و کمیته امداد استان زنجان با برنامه‌ریزی و کارهای فکری و فرهنگی و مشاوره‌ای در تلاش است تا قوای کم بازده به قوای پربازده تبدیل و تدبیر منزل و مدیریت منابع در خانواده‌ها شکل گیرد .

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت با استفاده از امکانات کانون فرهنگی و آموزشی قلم جی و ارتباط هدفمند واحدهای اداری و نمایندگی کانون به‌منظور عملیاتی شدن موضوعات مرتبط و امکان بهره‌مندی دانش آموزان تحت حمایت از بورسیه رایگان کانون اعلام کرد.

صفری افزود: به‌منظور ترویج و توسعه فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در جامعه اسلامی کاهش فقر و محرومیت خصوصاً فقر فرهنگی و همچنین تعمیق، توسعه و ارتقاء زمینه‌های مشترک بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود افزایش تعاملات دوجانبه، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های مخاطب و اتخاذ سیاست‌ها و برنامه‌ها اقدامات مؤثر و کارآمد با بهره‌گیری از توانمندی‌های جامعه فرهنگی آموزشی کشور این تفاهم‌نامه منعقد گردید.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت امداد ایده‌های خوبی درزمینهٔ مای مختلف دارند گفت: ایجاد تشکل برای دانشجویان و پشتیبانی از ایده‌های آنان گامی مؤثر در خودکفایی و توانمندسازی خانواده‌ها است.

انتهای پیام

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان