اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

انجام بیش از 7500 بازدید از توزيع و مصرف كنندگان فراورده هاي نفتي در منطقه زنجان

بازديد هاي يكساله در جهت كنترل كمي و كيفي فراورده هاي نفتي

انجام بیش از 7500 بازدید از توزيع و مصرف كنندگان فراورده هاي نفتي در منطقه زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان مدیر منطقه از انجام تعداد 5450 بازدید از مجاری عرضه سوخت و 2200 بازديد از مصرف‌کنندگان عمده و جزء در سطح استان خبر داد.

حمید حبیبی گفت: از بيستم اسفند ماه ۹۹ تا ۱۵ فروردین سال جديد طرح نظارت نوروزي بر مجاری عرضه سوخت به منظور کنترل و نظارت بر فروش و توزيع فراورده بنزين و نفتگازطي150 بازديد از جايگاه هاي پر تردد و در مسير محور هاي مواصلاتي و مسافر پذير اجرا گرديد که امید است موفق به بهبود شرایط برای مسافران نوروزی شده باشیم.

وي افزود: به همين صورت تعداد 5450 بازدید از مجاری عرضه سوخت و 2200 بازديد از مصرف‌کنندگان عمده و جزء در طول سال 1399 در جهت كنترل كمي و كيفي و عمليات فروش و مصرف فراورده هاي نفتي توسط كارشناسان و نمایندگان واحدهای مهندسي، بازرگانی، نواحي 3 گانه، بازرسي، HSE ، CNG و سرويس هاي صنعتي انجام شد.

وی به طرح بازدید کارگروه استانی نیز اشاره کرد و گفت: به غیر از موارد یاد شده، با مشارکت نمایندگان استانداری، اداره کل راه داری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، ستاد اقامه نماز و بهداشت استان و روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان نیز از جایگاه‌های عرضه سوخت، نمازخانه‌های بین‌راهی و مجتمع هاي خدماتي و رفاهي استان به صورت دوره اي 400 بازدید به عمل آمد.

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان