اخبار پورتال استان زنجان

اخبار

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان

به‌منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی مشترک تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان منعقد شد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به رویکرد کمیته امداد در ایجاد هم‌افزایی در ارائه خدمات مؤثر و هدفمند به جامعه هدف این نهاد با استفاده از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: با همین رویکرد و به‌منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی مشترک تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان منعقد شد.

وی با اشاره به اهداف ا انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی، افزود: تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در جهت مبارزه با فقر و محرومیت و افزایش تعاملات برای بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت‌های موجود جامعه در توسعه فرهنگ احسان، انفاق و نیکوکاری از اهداف اصلی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری است.

صفری توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد در بخش فرهنگی را از اهداف دیگر انعقاد این تفاهم‌نامه همکاری عنوان کرد و ادامه داد: اتخاذ سیاست‌ها، برنامه‌ها و اقدامات مؤثر و کارآمد با بهره‌گیری از توانایی‌های موجود دو نهاد با رویکرد محرومیت‌زدایی از استان از راهبردهای مهم دیگر این تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین است.

وی با اشاره به محورهای کاری مهم تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان، تصریح کرد: بهره‌مندی از ظرفیت‌های مشترک در اجرای برنامه‌های قرآنی، ارائه مشاوره‌های دینی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی عفاف و حجاب، سبک زندگی اسلامی، فضای مجازی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای مددجویان تحت حمایت را از محورهای مهم همکاری فی‌مابین دو نهاد در قالب این تفاهم‌نامه است.

صفری بابیان اینکه ساماندهی جلسات خانگی، تأمین ائمه جماعات برای اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مددجویان تحت حمایت از محورهای کاری دیگر این تفاهم‌نامه همکاری است، ادامه داد: در قالب این تفاهم‌نامه همکاری برنامه‌ریزی‌شده است با استفاده از ظرفیت‌های مشترک برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان و اجرای برنامه‌های دینی، نشاط در زندگی برای سرپرستان خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان استفاده شود.

وی هم‌افزایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان برای اجرای فریضه الهی زکات را از محورهای مهم این تفاهم‌نامه همکاری عنوان کرد و افزود: از رویکردهای اجرایی مهم و مشترک این تفاهم‌نامه همکاری بهره‌گیری از ظرفیت مبلغین و هیئت‌های مذهبی برای اجرای برنامه‌های تبلیغی مؤثر در مناطق مختلف استان در جهت فرهنگ‌سازی این فریضه الهی است.

انتهای پیام

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان