اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

برگزار ي جلسه جهت معرفي تسهيلات بنياد ملي نخبگان استان زنجان

جلسه هماهنگي جهت معرفي تسهيلات بنياد ملي نخبگان براي دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاهي، در محل بنياد نخبگان استان برگزار شد.

برگزار ي جلسه جهت معرفي تسهيلات بنياد ملي نخبگان استان زنجان

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، در اين جلسه که با حضور مديران ادارات استعدادهاي درخشان و روابط عمومي دانشگاه هاي استان برگزار شد، ابتدا دکتر ربيعي رئيس بنياد نخبگان استان، ضمن اشاره به مشکلات متعدد موجود در زمينه معرفي و اطلاع رساني تسهيلات و حمايت هاي بنياد ملي نخبگان در سطح استان از جمله: بي اطلاعي دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاهي از تسهيلات و حمايت هاي اعطايي بنياد و فراخوان هاي ثبت نام، آمار محدود ثبت نام کنندگان نسبت به تعداد دانشجويان و دانش آموختگان موجود در استان بيان نمود که اين جلسه به منظور دريافت نظرات و پشنهادات مديران دانشگاهي و جمعبندي آن ها جهت اقدام مناسب به منظور رفع مشکلات مذکور برگزار شده است.

در ادامه، مديران دانشگاه هاي استان نيز پيشنهادات خود را در خصوص نحوه برگزاري دوره هاي آموزشي آشنايي با تسهيلات دانشجويان و دانش آموختگان توسط بنياد نخبگان استان ارائه نمودند.

در پايان جلسه مقرر گرديد، دوره هاي آموزشي آشنايي با تسهيلات بنياد ملي نخبگان ويژه دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه ها، پس از تعيين زمان دوره توسط هر دانشگاه و اعلام آن به بنياد، براي دانشجويان دانشگاه هاي استان به صورت جداگانه توسط بنياد نخبگان استان برگزار گردد.

همچنين، مقرر گرديد، فراخوان ثبت نام توسط بنياد نخبگان استان به دانشگاه ها ارسال و اطلاع رساني وسيع به دانشجويان، با همکاري ادارات استعدادهاي درخشان و روابط عمومي دانشگاه هاي استان صورت گيرد.

زمان:
بازدید: 120
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان