اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

تخصیص ۹۷ میلیارد ریال اعتبار برای ترمیم خسارت‌های سیل در زنجان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: ۹۷ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی به پروژه‌های آسیب دیده ناشی از سیل ابتدای امسال در این استان تخصیص یافت.

عبدالحسین علی اکبری روز چهارشنبه در نشست با اصحابه رسانه به مناسبت هفته راهدار افزود: ابتدای امسال بر اثر جاری شدن سیلاب برخی از راه‌ها و پل‌های استان زنجان دچار خسارت شدند.

وی تاکید کرد: به همین منظور اعتباراتی از محل منابع ملی برای ترمیم و بازسازی این پروژه های آسیب دیده در حوزه راه تخصیص یافته است.

تخصیص ۹۷ میلیارد ریال اعتبار برای ترمیم خسارت‌های سیل در زنجان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: علاوه بر اعتبارات ملی، از محل استانی نیز برای جبران خسارت ناشی از سیل ۷۷ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

علی اکبری اظهار داشت: بخشی از این اعتبار برای تعمیر پل‌های بزرگ و ابنیه فنی خسارت دیده از سیل در شهرستان زنجان در مسیر زنجان – ارمغانخانه و تعمیرات ابنیه فنی راه‌های شهرستان سلطانیه است.

به گفته وی، بخش دیگری از این اعتبار برای تعمیر پل های خسارت دید از سیل در محورهای غیرشریانی در ماهنشان – نیک پی، تعمیر پل های بزرگ و ابنیه فنی خسارت دیده در شهرستان ایجرود است.

پیش از این معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفته بود: سیلاب ناشی از بارندگی‌های اوایل هفته نخست آبان ماه هفت میلیارد ریال به راه‌های روستایی این استان در شهرستان خدابنده خسارت زد و آبگرفتگی ناشی از بارندگی‌ها، سطح راه‌های ارتباطی شهرستان‌های ماهنشان، خدابنده و سلطانیه را تخریب کرد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان