اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

جلسه مشارکت حداکثری در جمع آوری کمک های مردمی جمعیت هلال احمراستان زنجان تشکیل شد

جلسه مشارکت حداکثری در جمع آوری کمک های مردمی طرح مومنانه شهید قاسم سلیمانی به ریاست مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان زنجان تشکیل شد.

جلسه مشارکت حداکثری در جمع آوری کمک های مردمی جمعیت هلال احمراستان زنجان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، سید قاسم موسوی در نخستین جلسه ویژه کمک های مردمی طرح مومنانه شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: توزیع کمک های مومنانه قبل از شبه های قدر انجام می شود که ضرورت دارد روسای شعب در شهرستان های استان برنامه دقیق و جدی در خصوص توزیع سبدهای غذایی داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: روسای شعب هلال احمر در سطح شهرستان ها می توانند در خصوص توزیع سبد غذایی با خیرین، موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد، هیات ها، بهزیستی و کمیته امداد ارتباط برقرار کرده و در توزیع این سبدها با مشارکت داوطلبان همکاری داشته باشند.
مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان زنجان بر استفاده از ظرفیت خانه های هلال تاکید کرد و ادامه داد: خانه های هلال باید ثاتیر گذار خود را در زمان حاضر نشان دهند.
وی یادآوری کرد: خانه های هلال بازوان قوی در دستگاه های اجرایی، سازمان های مردم نهاد، کارخانه ها، شرکت های تولیدی،شهرها، روسناها و محلات به شمار می رود که باید از این ظرفیت برای مشارکت مردم در کمک های مومنانه استفاده شود.
مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمر استان زنجان گفتن: اعضای جوانان، داوطلبان، امدادگران و جوانان مشارکت کننده در طرح ناظران سلامت به شدت و با جدیت بیشتری موارد بهداشتی را رعایت کنند.خانواده های کم برخوردار چشم انتظار کمک های مومنانه هستند

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز در ادامه اظهارداشت: هموطنان کم برخوردار در استان چشم انتظار کمک های ما هستند.
علی منفرد با بیان اینکه طرح "همای رحمت" چند سالی بود که اجرا می شد، ادامه داد: شیوع بیماری کرونا موجب عدم اجرای این طرح شده و هیچ افطاری از سوی هلال احمر داده نمی شود.
وی یادآوری کرد: امسال یکهزار سبد غذایی سهمیه استان از سوی هلال احمر مرکز است که شکر، برنج و2 عدد روغن برای هر سبد از سوی مرکز تامین می شود که مابقی اقلام را باید با مشارکت خیرین تامین کنیم.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطرنشان کرد: جلب مشارکت خیرین و صاحبان شرکت ها و واحدهای تولیدی باید با حضور خود مسئولین شعب انجام شود.
منفرد تاکید کرد: خانه های هلال فعال در شرکت ها، سازمان های مردم نهاد و خیریه ها و دستگاه های اجرایی می تواند در زمان حاضر بسیار کمک کننده باشد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان این جلسه در اتاق جلسات مرکز اداری استان به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از بیماری کرونا به صورت ویدئو کنفرانس روز شنبه در پنجمین روز از اردیبهشت ماه برگزار شد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان