اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

دو روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان قرار می گیرند

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس دو روستا در شهرستان خدابنده تحت پوشش خدمات این شرکت قرار می گیرند.

دو روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان قرار می گیرند

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: در راستای تأمین آب شرب بهداشتی و ارائه خدمات مطلوب به ساکنان روستاهای نهاویس و قره ولی که دارای مشکل آب شرب در دو بخش سجاسرود و افشار بودند، عملیات طرح آبرسانی به این دو روستا اجرایی شد.

وی افزود : طرح آبرسانی به روستای قره ولی با مشارکت اهالی قرارگاه پیشرفت و آبادانی، دهیاری و شورای اسلامی این روستا، با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال اجرایی شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خاطرنشان کرد: طرح آبرسانی به روستای نهاویس هم با مشارکت بسیج سازندگی و دهیاری و  با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: با اتمام عملیات اجرایی، تست شبکه موجود و با نظارت کارشناسان شرکت، این دو پروژه به بهره برداری می رسد که 209 خانوار را از نعمت آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار بهره مند خواهد ساخت.

این مسئول یادآور شد: آب به عنوان یک نعمت الهی از نقش مهمی در پیشگیری از مهاجرت مردم از روستاها ایفا کرده و با افزایش زیرساخت های آبرسانی، شاهد مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها خواهیم بود.

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان