اخبار پورتال استان زنجان

اخبار

دیدارمدیرعامل توزیع برق زنجان با فرماندار و مردم شهرستان طارم

، با هدف بررسی راه های تعامل فی مابین و رفع موانع ومشکلات حوزه برق ، مهندس علیزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل به اتفاق هیات همراه با صفری فرماندار و مردم شهرستان طارم دیدار کرد.

دیدارمدیرعامل توزیع برق زنجان با فرماندار و مردم شهرستان طارم

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان استان زنجان، با هدف بررسی راه های تعامل فی مابین و رفع موانع ومشکلات حوزه برق ، مهندس علیزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل به اتفاق هیات همراه با صفری فرماندار و مردم شهرستان طارم دیدار کرد.
مهندس علیزاده ضمن تبریک انتصاب صفری فرماندار شهرستان طارم ، در گزارشی وضعیت زیرساختی شبکه های توزیع برق طارم را تشریح کرد وگفت: بحمدالله از زمان دیدار مردمی سال گذشته تا کنون عمده مشکلات افت ولتاژ برق این منطقه با تلاش پرسنل این شرکت وصرف اعتبارات داخلی مرتفع شده است و امسال نیز ارائه خدمات غیرحضوری و مطلوب به مشترکان برق را در اولویت کار خود قرار داده ایم .
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان افزود: در شرایط آب وهوایی گرم تابستان ضروری است تا با رعایت الگوی مصرف و مدیریت مصرف برق در ساعات اوج بار و با همکاری تمام مشترکان عزیز ، شاهد خاموشی برق نباشیم.
صفری فرماندار شهرستان طارم نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ، گفت: با وجود برخی موانع پیشبرد برنامه های توسعه وبهینه سازی شبکه های توزیع برق که با همکاری اکثر دستگاههای اجرایی شهرستان قابل حل است ، ولی اقدامات صورت گرفته در حوزه توزیع برق طی ماه های اخیر ستودنی است. وی خاطرنشان کرد: توسعه و ساماندهی شبکه های برق به عنوان صنعت زیرساختی موجب ترقی و پیشرفت شهرستان طارم و رفع برخی موانع پیش رو با تعامل و تلاش مجدانه دو طرف رفع خواهدشد.
در ادامه ، مهندس علیزاده از شهر آببر عازم گیلوان شد و در محل مدیریت توزیع برق با مردم طارم دیدار و گفتگو کرد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان