اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

دیدار مدیریت حج و زیارت زنجان با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی این استان به مناسبت هفته حج

به مناسبت هفته حج؛ آقای ابراهیم احدی مدیر حج و زیارت استان با آقایان دکتر مصطفی طاهری و دکتر سید مرتضی خاتمی از منتخبین مردم استان در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

دیدار مدیریت حج و زیارت زنجان با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی این استان به مناسبت هفته حج

آقای احدی در این دیدار جایگاه اعتقادی حج تمتع و لزوم اجرای آن به عنوان یک فریضه عبادی و سیاسی بیان نموده و در خصوص فرآیند ثبت نام زائرین، ظرفیت کاروانها، و اقدامات انجام شده در خصوص حج تمتع 99 استان خدمت نمایندگان محترم گزارشی ارائه کرد.

 وی با تاکید به این امر که حج و زیارت آمادگی کامل برای هر گونه وضعیت را برگزاری حج امسال داشته و تمام امکانات لازم را فراهم نموده بود، یادآور شد که  فرآیند ثبت نام و پرداخت وجوه زائرین و اقدامات اجرایی جملگی بصورت غیر حضوری انجام شد و در راستای محافظت از سلامتی زائرین، از ارجاع حضوری آنها به مراکز ثبت نام و یا بانک ها خودداری گردید و حتی دوره های آموزشی حج نیز بصورت غیر حضوری انجام پذیرفت.

همچنین ایشان اعلام نمودند که در فرآیند 4ماهه عملیات ثبت نام، با رعایت موازین و اصول توصیه شده بهداشتی در راستای مبارزه با بیماری کرونا توسط مدیران محترم کاروانها، خوشبختانه هیچ نوع ابتلا به این بیماری در بین زائرین، عوامل حج و خانواده محترم آنها گزارش نشد.

هم آقای دکتر طاهری و هم آقای دکتر خاتمی هر دو از اصحاب حج بوده و ضمن ارائه رهنمودها و پیشنهادات و همچنین تقدیر از زحمات عوامل عرصه حج و زیارت، به اهمیت مسئله حج در عرصه ملی و بین المللی تاکید کردند و آنرا در همه جوانب زندگی مردم حائز اهمیت دانستند.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان