اخبار پورتال استان زنجان

اخبار

دیدار مدیر عامل بیمه سلامت ایران با استاندار زنجان

430 راهنمای بالینی توسط سازمان بیمه سلامت عملیاتی شد
مدیر عامل بیمه سلامت گفت: این سازمان 430 راهنمای بالینی را عملیاتی کرده و به تازگی نیز این مهم به بخش دولتی نیز تسریعی یافته است.
طاهر موهبتی با سفر به استان زنجان و در دیدار با استاندار این استا، افزودک این سازمان درر استای خدمات رسانی بیمه ای به محرومان بوده ،هر چند اشکالاتی وجود دارد اما از نظرات و پیشنهادات در راستای بهبود کارها و فرآیندها استفاده می شود

دیدار مدیر عامل بیمه سلامت ایران  با استاندار زنجان


430 راهنمای بالینی توسط سازمان بیمه سلامت عملیاتی شد
مدیر عامل بیمه سلامت گفت: این سازمان 430 راهنمای بالینی را عملیاتی کرده و به تازگی نیز این مهم به بخش دولتی نیز تسریعی یافته است.
طاهر موهبتی با سفر به استان زنجان و در دیدار با استاندار این استا، افزودک این سازمان درر استای خدمات رسانی بیمه ای به محرومان بوده ،هر چند اشکالاتی وجود دارد اما از نظرات و پیشنهادات در راستای بهبود کارها و فرآیندها استفاده می شود.
وی اضافه کرد: رویکرد سازمان این است گروههای که تمکن مالی دارند، حق بیمه خود را پرداخت کنند که خوشبختانه در این بخش اتفاقاتی خوبی از قبیل حذف همپوشانی های چند دفترچه ای در دستور کار قرار گرفت.
وی اضافه کرد: بر این اساس و طبق آمارهای ارائه شده 2 میلیون و 500 هزار حذف همپوشانی بیمه ای وجود داشت که این رقم در استان زنجان 100 هزار نفر اعلام شد.
موهبتی ، الکترونیکی کردن خدمات این سازمان از قبیل رسیدگی اسناد با همکاری دانشگاههای علوم پزشکی را از جمله اقدامات مهم این سازمان عنوان کرد و افزود: که این مهم در اغلب بیمارستان های کشور آغاز شده که طبق برنامه تا پایان امسال به اتمام می رسد.
وی اضافه کرد: اقلام تجویز دارویی در هر نسخ پزشکی 3.2 دهم است که رقم بالایی را شامل می شود و این در حالی است که در برنامه ششم توسعه این میزان باید به 2.5 برسد.
استاندار زنجان نیز در این دیدار گفت: یکی از اقدامات مهم در این استان انتصاب زنان در پست های مدیریتی بوده که این کار در مقایسه با سال های گذشته بسیار بی سابقه است.
فتح الله حقیقی افزود: این استان در وقایع اخیرمشکلی نداشت وبه عنوان نخستین استان در لبیک گویی فرمایش رهبری راهپیمایی را برگزار کردو این مهم در سخنان رهبری و رئیس جمهوری نیزبخوبی مشهود بود.
وی اضافه کرد سازمان بیمه سلامت تلاش کند تا مطالبات گروههای مختلف از جمله داروخانه ها و بیماران را پرداخت کند و این مهم به رضایتمندی گروههای هدف منتهی می شود.
 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان