اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

سانحه رانندگی در عوارضی خرمدره دفتر زندگی 2 نفر را برای همیشه بست

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، از وقوع یک فقره سانحه رانندگی در نزدیکی عوارضی شهر خرمدره خبرداد و گفت: این سانحه موجب کشته شدن 2 نفر و مصدومیت هفت نفر شد.

سانحه رانندگی در عوارضی خرمدره دفتر زندگی 2 نفر را برای همیشه بست

به گزارش روز شنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی افزود: با اعلام یک مورد ماموریت روز پنجشنبه/18 مهرماه/ از طریق فوریت پایگاه امداد و نجات غزال خرمدره با مشخص نبودن مورد بصورت دقیق نیروهای هلال احمر عازم محل ماموریت شدند.

وی اظهارداشت: طبق اطلاعات دریافتی محل وقوع حادثه مسیر رفت شهر خرمدره به عوارضی این شهر در فاصله ۲۰۰ متری کیوسک های عوارضی گزارش شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: حادثه واژگونی خودروی سواری پراید ۱۴۱به علت سرعت بالا در مسیر و عدم توانایی راننده آن در کنترل وسیله نقلیه دچار این حادثه شده بود.

میرزایی ادامه داد: با توجه به اختلاف سطح جاده، خودرو واژگون شده در فاصله ۲ متری پایین تر از جاده بر روی سقف متوقف شده بود.

وی اضافه کرد: این سانحه رانندگی هفت مصدوم داشت که سه نفر از آنها یک کودک ۲ ساله و ۱۱ ساله وخانمی ۳۲ ساله و 2 آقا بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: فوتی های این سانحه رانندگی خانم آقایی به ترتیب 65 و 70 ساله بودند.

میرزایی افزود: بر اساس ظاهر این حادثه، توضیحات افراد حاضر در محل و راننده های عبوری این 2 سالمند از خودروی خود به بیرون پرت شده بودند.

وی اضافه کرد: بر خورد سر فوت شده ها با محیط دارای سکوی بدنی، سنگها و نخاله های بدنی محل سقوط خودرو مرگ آنها را موجب شده بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: قبل از حضور عوامل امدادی ۱۱۵ و ۱۱۲ در محل با تایید و معاینه تکنسین، متاسفانه خانم و آقای سالمند فوت شده بودند.

میرزایی افزود: مصدومان این حادثه نیز با آمبولانس به بیمارستان بوعلی سینا منتقل شدند.

وی تاکید کرد: اکیپ امداد و نجات هلال احمر ضمن تثبیت صحنه و خودرو، کمک به پانسمان و انتقال مصدومان کردند.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان