اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

ستون خیمه انقلاب ولایت فقیه است

گروه استان ها- زنجان – فرمانده سپاه انصارالمهدی ( عج ) استان با اشاره به اینکه حماسه 9 دی روز نصرت الهی بود گفت: ستون خیمه انقلاب ولایت فقیه است .

ستون خیمه انقلاب ولایت فقیه است

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری پلیس، سردار" جهانخش کرمی " صبح امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان زنجان با گرامیداشت حماسه 9 دی و با اشاره به اینکه نیروی های انتظامی ، امنیتی و اقشار مختلف مردم  در فتنه اخیر دشمنان سر بلند بیرون آمدند اظهار داشت:خداوند بلند مرتبه در قران کریم بیان فرموده نجات از صحنه فتنه بصیرت است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی( عج )استان زنجان خاطر نشان کرد: فتنه سال 88 که از قبل توسط دشمنان خارجی و داخلی طراحی شده بود با حماسه 9 دی خنثی شد.

سردار کرمی تاکید کرد : فتنه سال 88 بر پایه القاء تقلب در انتخابات، ایجاد نا امنی ذهنی برای مردم و با تشویش اذهان عمومی طراحی شده بود .

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه در فتنه سال 88 آمریکا و رژیم صهیونستی رسما موضع گرفته و به مقدسات و عاشورا  اهانت شد گفت : در 9 دی سال 1388 مردم به صحنه آمدند ، حماسه تاریخی شکل گرفت و 9 دی  روز نصرت الهی بود .

 فرمانده تیپ انصارالمهدی ( عج ) سپاه استان زنجان  با اعلام اینکه حماسه 9 دی یک پیام داشت و آن پیام حمایت از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی بود بیان داشت : در همه فتنه ها نفوذ  وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه فتنه دشمنان ادامه دار است تصریح کرد: با فرمایشات مقام معظم رهبری فتنه 98 نیز خنثی شد و پیروزی قطعی با مقاومت است .
 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان