اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

سیدالشهدا(ع) برای احیای دین خدا قیام کرد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سیدالشهدا(ع) برای احیای دین خدا، نماز و امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد.

سیدالشهدا(ع) برای احیای دین خدا قیام کرد

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، حجت الاسلام و المسلیمن جواد نصیری در مراسم زیارت عاشورا افزود: رحم بندگان خداوند متعال در روی زمین نسبت به هم موجب نزول رحمت باریتعالی می شود.

وی با بیان اینکه خداوند ضامن رحم به بندگان است، اظهارداشت: این رحمت شامل کسانی می شود که نسبت به همنوع خود رحم کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان، علت اولوالعزم شدن حضرت موسی را رحم وی دانست و گفت: این مهم باید به کوچکترین موجود و مخلوق باشد.

حجت الاسلام و المسلمین نصیری با بیان اینکه رحمت خداوند متعال نزدیک برای کسی که احسان کننده باشد نزدیک است، خاطرنشان کرد: وقتی قرآن تلاوت می شود سکوت کرده و به آن گوش دهیم، اقامه کننده نماز اول وقت نماز و از پرداخت کنندگان زکات باشیم به حتم رحمت خداوند رحم می کند.

 وی به اقامه نماز در اول وقت تاکید کرد و افزود: سیدالشهدا(ع) ظهر عاشورا نماز خود را اقامه کرد و این امام همام برای احیای دین خدا، نماز و امر به معروف و نهی از منکر  قیام کرد.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان ابراز کرد: انتظار می رود برای اقامه نماز حساس باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین نصیری تاکید کرد:خداوند رحمت می کند کسانی را که امر اولیای الهی را احیا می کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، مراسم زیارت عاشورا پنجشنبه های هر هفته توسط مسئول نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر برگزار می شود.

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان