اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

شادی غنچه های هلال احمر استان زنجان در روز جهانی کودک تا عیادت از کودکان بیمار

غنچه های جمعیت هلال احمر استان زنجان همزمان به هفته جهانی کودک در جشن و شادمانی این روز شرکت و در شهرستان ها نیز از کودکان بستری در بیمارستان با شاخه گلی عیادت کردند.

شادی غنچه های هلال احمر استان زنجان در روز جهانی کودک تا عیادت از کودکان بیمار

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان اظهارداشت: غنچه های هلال احمر در جشن روز جهانی کودک اقدام به اجرای سرود و نمایش در کارخانه کبریت زنجان کردند.

فاطمه جمشیدی تاکید کرد: علاوه بر شهرستان زنجان، در شهرستان های طارم، ماهنشان، ایجرود، خدابنده، ابهر و خرمدره نیز برنامه های روز جهانی کودک با همکای دستگاه های مربوطه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

وی یادآوری کرد: در شهرستان ابهر غنچه های جمعیت هلال احمر این شهرستان از کودکان و خردسالان بیستری در بخش کودکان بیمارستان امید با شاخه گلی عیادت کردند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه امسال برنامه های هفته کودک با شعار" آینده راباید ساخت" برگزار می شود، گفت: نکات امداد عمومی  و تاکید بر حفظ محیط زیست و سایر مفاهیم آموزشی قابل درک برای کودکان توسط این معاونت ها در شهرستان های این استان برای غنچه های هلال اجرا شد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان