اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

شرکت در مراسم رژه نیروهای مسلح استان به مناسبت گرامی داشت آغاز هفته دفاع مقدس

رژه نیروهای مسلح  به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس  با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم زنجان و استاندار محترم زنجان و  جمعی از مسئولین لشکری و کشوری استان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان ، برگزار و نیروهای مسلح استان  توان، صلابت، اقتدار و آمادگی رزمی و دفاعی خود را برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی به نمایش گذاشتند.

شرکت در مراسم رژه نیروهای مسلح استان به مناسبت گرامی داشت آغاز هفته دفاع مقدس

در روز یک شنبه مورخ 1398/06/31 رژه نیروهای مسلح  به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس  با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم زنجان و استاندار محترم زنجان و  جمعی از مسئولین لشکری و کشوری استان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان ، برگزار و نیروهای مسلح استان  توان، صلابت، اقتدار و آمادگی رزمی و دفاعی خود را برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی به نمایش گذاشتند.
یگانها و نیروهای پیاده و موتوری شرکت کننده در آئین سان و رژه با عبور از مقابل جایگاه و تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) ضمن تجدید بیعت با فرماندهی کل قوا، بخشی از توانمندیهای رزمی و دفاعی خود را به منظور حفظ و حراست از مرزها، تمامیت ارضی و دستاوردها، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلام، به منصه ظهور گذاشتند. 
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در این آئین با گرامیداشت دوران دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا، گفت: در هشت سال دفاع مقدس، نظام جمهوری اسلامی، یکه و تنها در مقابل همه کفار و جبهه استکبار در راس آن آمریکای جهانخوار و شیطان بزرگ که برای از بین بردن انقلاب و نظام به صحنه آمده بودند، ایستاد و به پیروزی رسید.
سردار جهانبخش کرمی افزود: ملت ایران و رزمندگان اسلام با ولایت و رهبری حضرت امام خمینی(ره) با تمام توان برای دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد صحنه شدند و به مدت هشت سال در مقابل جبهه استکبار مقاومت و ایستادگی کرده و شهید و جانباز تقدیم کردند و در نهایت پوزه دشمنان را به خاک مذلت مالیدند.
حضرت آیت الله شیخ علی خاتمی  نماینده ولی معظم فقیه در استان  و امام جمعه زنجان نیز در آئین رژه نیروهای مسلح استان زنجان اظهار داشت : امروز جمهوری اسلامی با تکیه بر توانمندی های خود به خودکفایی رسیده و از توان بالای رزمی، دفاعی و قدرت ایستادگی در مقابل دشمنان برخوردار است.
وی اظهار داشت: قدرت موشکی و پهبادی ایران همه جهان را مبهوت کرده است و امروز با توجه به توان نظامی و قدرت بازدارندگی بالا در  مقابل بی منطق ترین رئیس جمهوری آمریکا که فقط پول و شهوت را می بیند، ایستاده است.
شایان ذکر است نماینده وزیر و مدیر کل ساتا استان زنجان نیز به عنوان یکی از مدعوین در این برنامه در جایگاه حضور داشت.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان