اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

طی 10 روز گذشته 26 مورد حوادث جاده ای در زنجان اتفاق افتاده است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی 10 روز گذشته در این استان 26 مورد حادثه جاده ای اتفاق افتاده و 56 نفر مصدوم شده اند.

طی 10 روز گذشته 26 مورد حوادث جاده ای در زنجان اتفاق افتاده است

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی افزود: طی 10 روز گذشته در این استان 26 مورد سوانح جاده ای اتفاق افتاده که 129 مورد حادثه دیده داشتیم.

وی یادآوری کرد: در این حوادث جاده ای 56 نفر مصدوم جاده ای بودند که از این تعداد سه نفر به صورت سرپایی درمان و 9 نفر نیز توسط نیروهای امداد و نجات به مراکز درمانی منتقل شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این حوادث اتفاق افتاده در استان چهار نفر سرصحنه حادثه جان خود را از دست داده اند.

میرزایی با بیان اینکه تعداد تیم های عملیاتی انجام شده در 10 روز گذشته 51 مورد بود، اظهارداشت: کل نیروهای امداد و نجات در این تیم ها 130 نفر بودند.

وی اضافه کرد: برای ارائه خدمات امداد و نجات در حوادث جاده ای در این مدت 26 دستگاه آمبولانس و 25 دستگاه خودروی نجات بکار گرفته شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 16 پایگاه امداد و نجات جاده ای ثابت و موقت این استان 24 ساعته برای مسافران و رانندگانی که در تردد هستند، خدمات ارائه می دهند.

میرزایی تاکید کرد: شماره تماس 112 جمعیت هلال احمر این استان 24 ساعته برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان می باشد که در صورت نیاز با برقراری تماس خدمات رسانی در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان