اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

كليه جایگاه عرضه سوخت استان زنجان در ايام نوروز فعال هستند

ارائه خدمات 24 ساعته به مراجعين جايگاه هاي عرضه فراورده هاي نفتي

كليه جایگاه عرضه سوخت استان زنجان در ايام نوروز فعال هستند

به گزارش روابط عمومي شركت ملي پخش فراورده هاي نفتي منطقه زنجان، مدیر منطقه از فعاليت همه يكصد جايگاه عرضه سوخت استان در ايام نوروز خبر داد.

حميد حبيبي ضمن تأکید بر رعایت دستور العمل‌های بهداشتی در جایگاه‌ها گفت: تأمین سوخت مورد نیاز مجاري عرضه سوخت و مصرف‌کنندگان عمده و جزء در ايام تعطیلات نوروز از اولویت‌های شرکت بوده و كليه يكصد جايگاه عرضه فراورده مايع و CNG شهري و جاده اي استان از آمادگی کامل برای عرضه سوخت و ارائه خدمات به مراجعين در ایام تعطیلات نوروزي برخوردار بوده و در مقابله و کنترل شيوع ويروس کرونا، هماهنگی‌های لازم با مالکان جایگاه ها برای رعایت هر چه بیشتر دستور العمل‌های بهداشتی در اين ایام بعمل آمده است.

وي افزود: تهیه لیست کشیک منطقه، اعمال تمهيدات ذخیره‌سازی به موقع و مناسب انواع فرآورده‌های نفتی و به ‌روز رسانی سیستم‌های فروش از جمله اقدامات این شرکت در راستای سوخت‌رسانی در ایام تعطیلات برشمرد. همچنين روابط عمومي و بازرسي منطقه از طريق شماره تماس هاي 09627 و 33799701 آماده دريافت انتقادات، پيشنهادات و شكايات همشهريان عزيز و مسافرين گرامي استان بوده و راهنمايي هاي لازم را نيز ارائه مي نمايند.

وی در پايان ضمن تقدير از عملکرد تمامی كاركنان منطقه، نواحی و چرخه تأمین و توزیع سوخت و همكاري انجمن صنفي جايگاه داران استان در طول سال جاری به جهت سوخت‌رسانی به موقع، مطلوب و ايمن به مردم شريف استان آرزوي سلامتي و موفقيت در سال جديد نمودند.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان