اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

نخستين گروه زائرين حج تمتع 98 در کشور، از فرودگاه زنجان اعزام شدند.

نخستين گروه زائرين حج تمتع 98 استان زنجان با بدرقه نماينده ولي فقيه و امام جمعه زنجان ، نماينده زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي ، مسئولين استاني و فرودگاهي، زنجان را به سمت سرزمين وحي ترک کردند.

نخستين گروه زائرين حج تمتع 98 در کشور، از فرودگاه زنجان اعزام شدند.

به گزارش روابط‎ عمومی فرودگاه زنجان، ، محمد قاسمی  مدير فرودگاه‌ زنجان  در مراسم اعزام نخستين گروه زائرين حج تمتع 98 این استان گفت:از  فرودگاه‌ زنجان  1630 زائر بیت اله الحرام ،در قالب 11 كاروان از 17 تیرماه تا 19 تیر و با 12  پرواز رفت و برگشت به سرزمين وحی اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: اولين پرواز حج تمتع استان زنجان  با تعداد 268 حاجی در ساعت(به موقع)05:18  فرودگاه زنجان را به مقصد مدینه ترك كرد. وی گفت  این پرواز، اولین پرواز  از اعزام زایرین خانه خدا به سرزمین وحی در کل کشور است.

لازم به ذکر است که پنجشنبه شب 13 تیر، نخستین گروه از کارگزاران حج ۹۸ برای فراهم کردن شرایط حضور زائران کشورمان به سرزمین وحی اعزام شده بودند.

گفتنی است تمامی پروازهای استان زنجان بوسیله ایربا س 300 و توسط شركت هواپيمايی ایران ایر انجام می‌شوند.وحجاج و خانواده های آنها برای کسب اطلاع  از زمان و چگونگی انجام پروازها به پرتال فرودگاه زنجان به نشانی ZANJAN.AIRPORT.IR  مراجعه نمایند و در بخش ویژه حج پرتال  اطلاعات مورد نظر خود را کسب نمایند

زمان:
بازدید: 147
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان