اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

هلال احمر توان توانمندان به نیازمندان می رساند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمر در صدد رساندن توان توانمندان به نیازمندان در مناطق کم برخوردار است.

هلال احمر توان توانمندان به نیازمندان می رساند

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی در بازدید از اجرای طرح "ملی نذر آب2 " در سیستان و بلوچستان افزود: زنجان معین استان سیستان و بلوچستان در اجرای این طرح ملی است و امروز شاهد اجرای آن هستیم.

وی ضمن قدردانی از همت والای خیرین و داوطلبان هلال احمر استان زنجان اظهار کرد: امروز شاهد زحمات آنها در بخش مرکزی دهستان چاهان شهرستان نیک شهر هستیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:  18 نفر از دواطلبان ، پزشکان، امدادگران و  نیروهای مجموعه هلال احمر در این منطقه حضور دارند، شاهد تلاش و همت آنان  در بخش درمانی و کمک به رفع بخشی از مشکلات و کمبودهایی هستیم  که در این مناطق وجود دارد.

 میرزایی خاطرنشان کرد: به طبح  منطقه چاهان مشکلات عدیده ای دارد که در کنار خیرین و داوطلبان این مسائل مرتفع می شود که باید مسئولان استانی و شهرستانی  نیز همت بیشتری برای کاهش بار مشکلات این مناطق داشته باشند.

وی، از ویزیت رایگان 980  نفر در قالب کاروان سلامت خبرداد و خاطرنشان کرد:  برای یکهزار . 50 نفر خدمات تست فشار خون و تزریقات رایگان ارائه شده است.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:   علاوه بر این خدمات داروخانه سیار هلال احمراین استان نیز در منطقه شبانه روزی دایر بوده و داروی رایگان  در اختیار قرار می دهد.

میرزایی تاکید کرد: در صدد هستیم تا فاصله را کم کنیم و توان توانمندان را به نیازمندان برسانیم.

وی، از پزشکان دهستان چاهان که کاروان سلامت هلال احمر استان زنجان را یاری کردند و مستند ساز داوطلب همراه در این کاروان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، کاروان سلامت مستقر در استان سیستان و بلوچستان از پنجم تا هشتم شهریور اقدام به ارائه خدمات در قابل طرح ملی نذرآب 2، توزیع سبد غذایی و پک های بهداشتی کردند.

این طرح همزمان با هفته دولت انجام شد.

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان