اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

همکاری 861 نیکوکار زنجانی با مراکز نیکوکاری استان زنجان

مراکز نیکوکاری به‌عنوان پل ارتباطی بین نیکوکاران و نیازمندان عمل می‌کنند و باعث تشویق و ترغیب مردم برای کمک به امور نیازمندان می‌شوند.

همکاری 861 نیکوکار زنجانی با مراکز نیکوکاری استان زنجان

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از همکاری 861 نیکوکار زنجانی با مراکز نیکوکاری در 8 ماهه سال جاری در جهت خدمت‌رسانی به نیازمندان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، بابیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری تعداد مراکز نیکوکاری استان زنجان به 110 مرکز افزایش پیدا می‌کند، گفت: هم‌اکنون 63 مرکز نیکوکاری محله در استان زنجان برای خدمت‌رسانی به نیازمندان با کمیته امداد همکاری دارند.

وی بابیان اینکه 861 نیکوکار زنجانی با مراکز نیکوکاری همکاری دارند، افزود: طی 8 ماه سال جاری نیکوکاران 11 میلیارد و 266 میلیون تومان به‌صورت نقد، کالا و خدمات مستقیم به نیازمندان استان از طریق این مراکز کمک کردند که این کمک‌ها در قالب سبد معیشتی، اکرام ایتام و محسنین، جهیزیه، زکات، درمان، جهیزیه، مسکن، فرهنگی و تحصیلی، اشتغال و توانمندسازی همچون کاریابی و معرفی برای دریافت تسهیلات خودکفایی و تأمین لوازم ضروری زندگی بوده است.

صفری به کارکردهای مراکز نیکوکاری محله اشاره کرد و افزود: واگذاری امور به مردم، شناسایی نیازمندان واقعی محله، شناسایی و جذب خیران محله، پیوند نیازهای محرومان محله با توانمندی‌های خیران محله، استفاده از حضور و تخصص نیکوکاران، مردمی شدن حمایت‌های اجتماعی، ترویج فرهنگ انفاق، نیکوکاری و نوع‌دوستی، جمع‌آوری کمک‌های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان و افزایش اعتماد عمومی ازجمله فواید و کارکردهای مراکز نیکوکاری محله است.

انتهای پیام

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان