اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به‌مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با ارسال پیام، هفته منابع طبیعی و روز درختکاری را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به‌مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: متن پیام به شرح زیر می‌باشد:
بسمه تعالی
هر یک از ما در داشتن زمینی سبزتر سهمی داریم
هفته منابع طبیعی و روز درختکاری فرصتی است تا این سنت حسنه را که از نیاکان ما برجای مانده است به فرزندان خود آموزش دهیم و به رسم میراث‌داری و امانت‌داری، در کاشتن حداقل یک اصله نهال در راستای حفظ و توسعه منابع طبیعی و گسترش زندگی بر این کره خاکی کوشا باشیم.
تاثیر مستقیم و غیر مستقیم منابع طبیعی به لحاظ توانمندی‌های بسیار زیاد آن به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین عوامل توسعه محسوب می‌شود اگر توانایی‌های فوق به صورت مطلوب استفاده شود می‌تواند ضامن توسعه پایدار و همه جانبه شود. بنابراین حفظ منابع طبیعی به‌عنوان جهادی عظیم در راستای توسعه پایدار و توجه به نسل فعلی و آتی کشور به‌شمار می‌آید و از تقدس و ارزش والایی برخوردار می‌باشد. لذا با عنایت به اهمیت پایداری عرصه‌های طبیعی، از همه اقشار جامعه فهیم استان توقع داریم در هفته منابع طبیعی (روز درختکاری) به‌عنوان یک اقدام ارزشمند ملی و خداپسندانه در جهت گسترش فضای سبز شهری و روستایی اقدام به کاشت نهال نمایند.
اینجانب فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاش‌گران عرصه منابع طبیعی کشور، این روز پر افتخار را به جنابعالی و همه همکاران محترم، تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون شما را در ارائه خدمات به توسعه و پیشرفت کشور، از درگاه خداوند متعال خواستارم.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان