اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

کسب سه رتبه برگزیده برای کانون استان زنجان

نخستین مهرواره کشوری «پرواز لالایی‌ها» با معرفی سه برگزیده در چهار بخش کودک، نوجوان، بزرگسال، پدربزرگ و مادربزرگ‌ها برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان به کار خود در گلستان پایان داد.

کسب سه رتبه برگزیده برای کانون استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون استان زنجان، در آیین پایانی این رویداد که روز ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ به‌صورت مجازی و به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان برگزار شد، فیلم و صدای پخش شده برخی از لالایی‌های برگزیده برای کاربران صفحه رسمی کانون و صفحه اینستاگرام استان گوش‌نواز بود.
بر این اساس، هیات داوران متشکل از زینب سنچولی، طیبه جلالی، لیلی دولت آبادی، شهروز بایی، معصومه شهریاری و سید رهبان مسلمی عقیلی برگزیدگان استان زنجان را در بخش تصویری بزرگسال فریبا رحمانیان، ایرج محمدی و رباب ملکی اعلام کردند.
در این رویداد ۲۴ لالایی به صورت جداگانه صوتی و تصویری در چهار بخش کودک، نوجوان، بزرگسال و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها به‌عنوان اثر برگزیده معرفی شد.
هیات داوران نیز در بیانیه خود اجرای لالایی شرکت‌کنندگان به‌ویژه کودکان و نوجوانان را دلنشین و زیبا توصیف کرده و آورده است: این اجراها این نوید را می‌داد که هنوز لالایی در خانواده‌ها زنده است و حتی بچه‌ها هم با تقلید آگاهانه از آن‌چه به یاد می‌آورند و آن‌چه با خلاقیت بر آن می‌افزایند، میراث‌دار شایسته‌ی این فرهنگ عظیم خواهند بود.
یادآوری می‌شود مضمون بخشی از لالایی‌های رسیده به قدردانی از کادر سلامت و درمان و نیز شهدای گران‌قدر این سرزمین اختصاص داشت.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان