اخبار پورتال استان زنجان
X

نمایش جزئیات مطلب

«توزیع اسکناس نو» و «دریافت و پرداخت وجه نقد» در شعب بانک ملی ایران محدود شد

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و در راستای بخشنامه اخیر بانک مرکزی، بانک ملی ایران امسال توزیع اسکناس نو نخواهد داشت و دریافت و پرداخت وجه نقد نیز در شعب این بانک محدود اعلام شد.

«توزیع اسکناس نو» و «دریافت و پرداخت وجه نقد» در شعب بانک ملی ایران محدود شد

به گزارش روابط عمومی بانک ملی استان زنجان، هر ساله بانک ها در روزهای پایانی سال به مناسبت ایام نوروز و سنت استفاده از اسکناس به عنوان عیدی اقدام به توزیع اسکناس نو در شعب خود می کنند که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ممنوعیت بانک ها از سوی بانک مرکزی، بانک ملی ایران اسکناس نو توزیع نخواهد کرد و از مشتریان گرامی نیز درخواست دارد با توجه به این ممنوعیت و برای حفظ سلامتی خود به هیچ وجه برای دریافت اسکناس به شعب مراجعه نکنند.

همچنین بانک ملی ایران با توجه به تاکید بانک مرکزی مبنی بر محدودیت دریافت و پرداخت وجه نقد در شعب بانک ها، دستگاه های خودگردان را در بیش از 22 نقطه در سراسر استان مستقر کرده که علاوه بر امور معمول خودپردازها، دریافت وجه نقد نیز با این دستگاه ها انجام می شود.

بر این اساس دریافت و پرداخت وجه نقدی در شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور محدود اعلام شد و مشتریان گرامی برای این منظور می توانند از دستگاه های خودگردان استفاده کنند.

بانک ملی ایران ضمن آرزوی سلامتی برای هموطنان و مشتریان گرانقدر خود بار دیگر تاکید می کند مشتریان ارجمند برای حفظ سلامتی خود و همچنین کارکنان شبکه بانکی کشور تا حدامکان از مراجعه به شعب بانک ها پرهیز کرده و از خدمات غیرحضوری و بانکداری الکترونیک و دیجیتال استفاده کنند.

دویران مسئول روابط عمومی بانک ملی استان زنجان اضافه کرد: در روزهای پایان سال کارت های هدیه بانک ملی ایران می توانند یک هدیه مناسب برای تبریک سال نو باشند که امکان استفاده این کارت ها در دستگاه های کارتخوان و درگاه های اینترنتی نیز وجود داشته و از طریق دستگاه های خودپرداز نیز قابل نقد شدن می باشند که بدون محدودیت قابل ارائه بوده و در همه دستگاههای

    VTM

 و کیوسک های این بانک ودر صورت ضرورت از داخل شعب قابل دریافت و مبالغ و طرح های آن نیز به دلخواه قابل تغییر است.

 

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان