اخبار پورتال استان زنجان

نمایش جزئیات مطلب

تدوین یک برنامه مستمر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

معاون سیاسی، امنیتی استانداري زنجان بر تدوین یک برنامه منسجم و مستمر در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.

تدوین یک برنامه مستمر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

به گزارش ایثار واحد زنجان، دکتر خدابخش مرادی نافچی در یازدهمین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، گفت: موضوع شهدا اختصاص به یک دستگاه یا اداره نیست و همه ادارات باید اقدامات عملی در این راستا داشته باشند.
وی بر فضاسازی مناسب در شهرستان‌ها در حوزه ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: در راستای تکریم شایسته شهدا تابلوهای منصوب در سطح شهر با یک الگو و متحدالشکل باشد.
معاون سیاسی، امنیتی استانداري زنجان با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای زن و کنگره 3535 شهید استان تصریح کرد: باید تمامی اقدامات دستگاه‌ها در حوزه ایثار و شهادت در راستای برگزاری کنگره 3535 شهید استان انجام شود.
وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اجرای برنامه‌ها، ادامه داد: ‌انتظار می‌رود برنامه‌های پیشرو در شرایط کرونا با ابتکار عمل اجرا شود.
کاشت نهال به یاد 3535 شهید استان همزمان با روز درختکاری، برگزاری اختتامیه چند جشنواره در حوزه ایثار و شهادت، برگزاری نمایشگاه عکس و ... از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده به مناسبت گرامیداشت روز شهید، پاسدار و جانباز بود که توسط دستگاه های اجرایی استان اعلام شد.
انتهای پیام/

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان