اخبار پورتال استان زنجان

اخبار

​شماره تلفن 1616 پل ارتباطی ایثارگران و بنیاد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: در راستای پیشگیری از بیماری کرونا ویروس شماره تلفن 1616 بهترین راه ارتباطی جامعه ایثارگری با بنیاد شهید است.

​شماره تلفن 1616 پل ارتباطی ایثارگران و بنیاد

به گزارش ایثار واحد زنجان، علی کاظمی اظهار کرد: جامعه هدف  بنیاد شهید و امور ایثارگران غالبا سالخوردگان و جانبازان هستند که جزو قشر آسیب‌پذیر و در معرض خطر محسوب می‌شوند لذا احتیاط و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در این مجموعه بیش از سایر ادارات است.
وی با بیان اینکه جامعه معظم ایثارگری حتی‌الامکان تا زمان کنترل ویروس کرونا درخواست‌های خود را از طریق روش‌های غیرحضوری پیگیری کنند، تاکید کرد: جامعه ایثارگری در سراسر استان می‌توانند با استفاده از شماره تلفن "1616" بدون حضور در بخش‌های اداری و با سهولت، مسایل، مشکلات و خواسته‌های خود را با کارشناسان مراکز هاتف سطح استان در میان گذاشته و تا حصول نتیجه مطلوب، پی‌گیری کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با ارائه گزارشی از آمار ارتباط با شماره تلفن «1616»، ادامه داد: 23 هزار و 916  در خواست از ابتدای سالجاری تا کنون از طریق شماره تلفن 1616 به ثبت رسیده است.
کاظمی یادآور شد: از ابتدای اسفندماه سالجاری نیز با توجه به انتشار ویروس کرونا، بیش از هزار و 86 مورد درخواست از این طریق ثبت شده است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: این سامانه در روزهای تعطیل نیز فعال بوده و جامعه معزز ایثارگری می توانند مسائل و مشکلات خود را مطرح و در اسرع وقت پاسخ بگیرند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در ادامه با اشاره به توزیع هزار پک بهداشتی در بین جامعه ایثارگری استان گفت: پک های بهداشتی به همت کارکنان بنیاد شهید بین جانبازان معزز شیمیایی، جانبازان بالای 50 درصد و والدین سالمند بیمار شهدا، از طریق پست توزیع شده است.
انتهای پیام/

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آرشیو اخبار استان

دسته ها

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

دی ان ان