خدمات دستگاه های اجرایی

پرونده حقوقی _ تسهیلاتی معوق 10 ساله  سازمان همیاری با بانک تجارت استان زنجان با بازپرداخت یکجا و تسویه حساب نقدی ، به طور کامل حل و فصل گردید.

 پرونده حقوقی _ تسهیلاتی معوق 10 ساله  سازمان همیاری با بانک تجارت استان با بازپرداخت یکجا و تسویه حساب نقدی ، به طور کامل حل و فصل گردید .

 

 بعد از یک سال پیگیری موثر و هدفمند و برنامه ریزی عملی برای تامین منابع مالی و همکاری و مساعدت متقابل بانک تجارت استان ، جلسه نهایی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان و مدیر شعب بانک تجارت استان در خصوص تعیین تکلیف و تسویه دیون سنواتی سازمان همیاری به بانک تجارت که از 10 سال پیش بلاتکلیف مانده  بود برگزار شد و پس از طی یک دوره فعالیت موفق یک ساله ، این پرونده بطور کامل حل و فصل گردید .

 سعید امیدی در این نشست گفت : " در ماه های اخیر ،  با مساعدت و رهنمودهای استاندار محترم ، معاونت محترم عمرانی استانداری و هیات مدیره سازمان همیاری ، اراده جدی و جمعی برای حل و فصل موضوعات سنواتی و در اولویت  این پرونده ایجاد شد و در مقابل همکاری مشترک از سوی بانک تجارت صورت گرفت تا یکی از مشکلات مهم ، سازمان حل و فصل شود . "

 مدیر شعب بانک تجارت استان نیز گفت : " مطمئنا باز پرداخت دیون سنواتی سازمان همیاری در راه تولید و اشتغالزایی استان صرف خواهد شد و ضمن تشکر از پیگیری های موثر مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در این زمینه  ابراز امیدواری کرد اشخاص حقیقی و حقوقی همچون سازمان همیاری با همت و همکاری نزدیک با بانک می توانند مانع بروز مشکلات و چالشها باشند ."

 گفتنی ست  پس از برگزاری جلسات متعدد و ساعتها کار کارشناسی ما بین سازمان همیاری شهرداریهای استان و  بانک تجارت استان در دوره مدیریتی کنونی و پس از بر نامه ریزی دقیق ، کار جهادی و با تامین منابع مالی مورد نیاز  و بازپرداخت یکجا و نقدی آن به بانک تجارت  ، پرونده ای که به مدت 10 سال بلاتکلیف باقیمانده و به مانعی در راه فعالیت های سازمان تبدیل شده بود ، تعیین تکلیف و تسویه گردید .

 این رویداد توانسته است چالشهای سازمان همیاری را کاهش داده و اعتماد عمومی را در جهت مشارکت در سرمایه گذاری های توسعه ای این سازمان  افزایش دهد . همچنین سازمان همیاری با عزم جدی در حال رایزنی با دو بانک عامل دیگر جهت حل و فصل قطعی دیون دیگر سنواتی خود بوده و پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک دیون و معوقات مانده یک دهه گذشته سازمان به تمامی بانک ها به صفر برسد.

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

انتخابگر پوسته

آرشیو خدمات دستگاه ها

دسته ها

آرشیو اخبار استان

دسته ها

دی ان ان